عکس ها و ویدئوهای شما

حریق دپوی مواد شیمیایی در شهرک واوان

مجموعه: اخبار داخلی سازمان تعداد بازدید: 370
حریق دپوی مواد شیمیایی در شهرک واوان

حریق دپوی مواد شیمیایی در شهرک واوان

 

ساعت ۱۳:۳۷ مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ با تماس عوامل انتظامی وقوع حریق دپوی مواد شیمیایی به آدرس واوان پشت مجتمع مسکونی زیتون به سامانه ۱۲۵ اعلام گردید لذا بلافاصله نیروهای ایستگاه های شماره ۳ ، مرکزی و شماره ۶ و شماره ۵ به همراه تانکر پشتیبانی به محل اعزام شدند.

کوشا کلانتری  رئیس ایستگاه مرکزی سازمان درباره ی این حریق گفت: با حضور نیروها در محل و اخذ اطلاعات از عوامل انتظامی مشخص گردید محل مذکور به عنوان کارگاه تولید مواد مخدر صنعتی مورد استفاده بوده و به عمد توسط سوداگران مرگ طعمه حریق شده لذا به علت شرایط خاص سوختن مواد شیمیایی موجود نیروها از سه جهت با استفاده از آب و فوم آتش نشانی به حریق حمله ور شده و همزمان عملیات تهویه را آغاز نمودند تا نهایتاً در عملیات نفسگیری که بیش از ۲ ساعت به طول انجامید موفق به مهار شعله های سرکش آتش شدند.

در این حریق متاسفانه ۶ نفر از آتش نشانان دچار سوختگی ، گاز گرفتگی و جراحت شدند که ۵ نفر به صورت سرپایی توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ مداوا و یکی از همکاران به علت شدت سوختگی جهت سیر مراحل درمان به بیمارستان منتقل گردید. همچنین ۴ نفر از اعضای این باند تبهکار در شعله سودجویی و غفلت خود سوخته و جان خود را از دست دادند.

 محل جهت انجام پیگیری های تخصصی و سیر قضایی تحویل عوامل انتظامی حاضر گردید.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حریق دپوی مواد شیمیایی در شهرک واوان”*

code

قالب تفریحی