عکس ها و ویدئوهای شما

تصادف شدید دودستگاه خودروی سواری در محور روستای کاشانک

مجموعه: اخبار داخلی سازمان تعداد بازدید: 438
تصادف شدید دودستگاه خودروی سواری در محور روستای کاشانک

 

تصادف شدید دودستگاه خودروی سواری در محور روستای کاشانک

 

ساعت ۱۹:۰۱ مورخ ۱۷/۰۹/۱۳۹۷ پیرو تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ تصادف شدید دو دستگاه خودروی سواری منجر به محبوس شدن در محور دسترسی روستای کاشانک به آزاد راه تهران – قم اعلام شد و با توجه به اینکه محل مذکور خارج حوزه عملیاتی آتش نشانی اسلامشهر بود ستاد فرماندهی با باور بر بدون مرز بودن آتش نشانان بی درنگ ایستگاه شماره ۷ و نجات ۱ را به محل اعزام نمود.
کوشا کلانتری افسرآماده عملیات در رابطه با این حادثه گفت : برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶و سواری پراید به صورت رخ به رخ منجر به مصدوم شدن هر دو راننده و محبوس شدن راننده پراید شده بود . بنابراین بلافاصله با تقسیم آتش نشانان به دو تیم ، به صورت همزمان عملیات ایمن سازی ، تامین مسیر و امداد و نجات آغاز شد و پس از رهاسازی راننده خودروی سواری پراید جهت انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس گردید.
لازم به ذکر است پس از حضور عوامل آتش نشانی اسلامشهر و انجام عملیات امداد و نجات و رهاسازی ، نیروهای آتش نشانی تهران از ایستگاه های شماره ۱۲۳ و نجات ۶ نیز در محل حضور یافتند و با توجه به وقوع حادثه در محدوده عملیاتی شهر تهران محل پس از اتمام ماموریت تحویل ایشان گردید.
تعیین علت حادثه توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در حال بررسی می باشد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “تصادف شدید دودستگاه خودروی سواری در محور روستای کاشانک”*

code

قالب تفریحی