عکس ها و ویدئوهای شما

وقوع دو مورد حادثه تصادف وسائط نقلیه منجر به جرح در مورخ ۹۹/۱۰/۱۳

مجموعه: اخبار داخلی سازمان تعداد بازدید: 19
وقوع دو مورد حادثه تصادف وسائط نقلیه منجر به جرح در مورخ ۹۹/۱۰/۱۳

 

وقوع دو مورد حادثه تصادف وسائط نقلیه منجر به جرح در مورخ ۹۹/۱۰/۱۳

 

کوشا کلانتری معاون عملیات و سخنگوی سازمان آتش نشانی در خصوص این خبر گفت ؛ راس ساعت ۱۹:۱۷ یوم جاری در پی تماس عوامل پلیس راه یک مورد حادثه برخورد ۳ دستگاه خودرو منجر به محبوس شدن سرنشینان به آدرس عوارضی اول آزاد راه تهران ساوه به ستاد فرماندهی اعلام و آتش نشانان ایستگاه شماره ۵ به همراه گروه امداد و نجات به محل اعزام شدند.

پس از حضور نیروها در موفقیت مشاده شد حادثه در اثر برخورد یکدستگاه خودروی سواری پراید ، یکدستگاه وانت نیسان و یکدستگاه کامیونت آمیکو رخ داده و راننده خودروی پراید بین آهن پاره های خودرو محبوس شده ، بنابراین پس از انجام ایمن سازی و تامین مسیر فرد محبوس با رعایت کامل اصول ایمنی بابکارگیری ست نجات و انواع جک و قیچی هیدرولیکی از خودرو خارج نمودند و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل نمودند و پس از تحویل محل به عوامل انتظامی و تنظیم صورتجلسه به ایستگاه مراجعه نمودند.
وی اینگونه ادامه داد؛ در حادثه بعدی که در ساعت ۲۲:۴۰ از طریق عوامل انتظامی به ستاد فرماندهی اعلام گردید ، سازمان آتش نشانی در جریان وقوع یک مورد حادثه منجر به فوت واقع بزرگراه غدیر (کمربندی) قبل از جاده دارالسلام قرار گرفت و آتش نشانان ایستگاه شماره ۱ را به محل اعزام کرد.
در محل مشاهده شد در اثر برخورد خودروی سواری با یکنفر عابر پیاده متأسفانه عابر دردم فوت نموده که نیروها اقدام به تامین مسیر ، ایمن سازی و روان سازی ترافیک نمودند و پس از انتقال پیکر متوفی و تحویل موقعیت حادثه به عوامل انتظامی به ایستگاه مراجعه کردند.
ایشان در انتها خاطر نشان کردند ؛ از شهروندان استدعا دارم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و تردد با سرعت مطمئنه ضامن سلامت خود و دیگران باشند.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “وقوع دو مورد حادثه تصادف وسائط نقلیه منجر به جرح در مورخ ۹۹/۱۰/۱۳”*

code

قالب تفریحی