عکس ها و ویدئوهای شما

فروشگاه لوازم ساختمانی و بهداشتی در شعله های سرکش آتش سوخت

مجموعه: اخبار داخلی سازمان تعداد بازدید: 170
فروشگاه لوازم ساختمانی و بهداشتی در شعله های سرکش آتش سوخت

 

فروشگاه لوازم ساختمانی و بهداشتی در شعله های سرکش آتش سوخت

 

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵ ؛ ساعت ۲۲:۴۷ مورخ  ۰۶ / ۰۵ / ۱۳۹۹  پیرو تماس آتش نشانی شهر چهاردانگه و اعلام یک مورد حریق در واحد تجاری واقع در مجتمع صنفی خدماتی اسلامشهر خیابان ۲۳  ستاد فرماندهی بی درنگ آتش نشانان ایستگاه شماره ۴ را روانه محل حریق کرد.

رضا حاتمی رئیس ایستگاه شماره ۴ در خصوص این حریق گفت : با رسیدن نیرو در محل مشاهده شد واحد تجاری لوازم ساختمانی و بهداشتی به متراژ حدودی ۵۰ متر با سقف کاذب به مساحت تقریبی ۲۰ متر طعمه حریق شده و کاملاً شعله وراست و مخازن مایعات قابل اشتعال (تینر و رنگ)یکی پس از دیگری منفجر میشوند. بنابراین عملیات سردکردن و مهار حریق آغاز گردید و با کنترل شعله نیروها اقدام به برش کرکره های و ورود به واحد نمودند و حریق را به صورت کامل مهار و پس از لکه گیری و جداسازی با اطمینان از رفع خطر به ایستگاه مراجعه کردند.

وی خاطر نشان کرد : شدت شعله باعث بروز خسارت به خطوط انتقال نیرو (شبکه برق سه فاز) شده بود که هماهنگی لازم جهت حضور عوامل امداد برق از طریق ستاد فرماندهی نیز به عمل آمد.

و در انتها افزود : وجود قریب به ۲۰۰۰ لیتر انواع مایعات قابل اشتعال در واحد تجاری منجر رشد سریع و یکپارچه حریق شده بود و خسارت مالی فراوانی وارد نمود ، لذا از کاربران محترم تقاضا نمود در نگهداری و دپوی مایعات قابل اشتعال ضمن رعایت کامل اصول ایمنی از نگهداری بیش از نیاز و بیش از حد اینگونه کالاها خودداری نمایند.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “فروشگاه لوازم ساختمانی و بهداشتی در شعله های سرکش آتش سوخت”*

code

قالب تفریحی