عکس ها و ویدئوهای شما

انفجار گاز شهری در شهرک الهیه

مجموعه: اخبار داخلی سازمان تعداد بازدید: 115
انفجار گاز شهری در شهرک الهیه

 

انفجار گاز شهری در شهرک الهیه

 

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اسلامشهر از وقوع حادثه انفجار گاز شهری در شهرک الهیه خبر داد.

یوسف منطقی در این خصوص گفت: ساعت ۰۸:۳۲ مورخ ۹۹/۰۶/۲۳ در پی تماس مکرر شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام یک مورد انفجار شدید در ساختمان مسکونی ستاد فرماندهی بیدرنگ آتش نشانان ایستگاه شماره ۱ را به همراه گروه امداد و نجات روانه محل حادثه واقع در کوچه بهار ۵ نمود.

 

وی در ادامه افزود : با حضور نیروها در محل مشاهده شد انفجار در طبقه سوم ساختمان مسکونی رخ داده و در اثر شدت انفجار واحد مذکور ، واحد مجاور آن در ضلع جنوبی ساختمان و دو واحد در ساختمان‌های غربی و شرقی خساراتی بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد دیده اند ، موج ایجاد شده ناشی از انفجار موجب تخریب مشاعات ساختمان ، کلیه دربهای ورودی و پنجره ها گشته و خرپشته را نیز کاملا تخریب نموده همچنین شیشه های موجود در نمای ساختمانهای روبه رو نیز تخریب گردیده و بخشی از واحدی که در آن انجار رخ داده نیز شعله ور می باشد.

بنابراین با تقسیم تیم عملیاتی به ۳ گروه عملیات اطفاء حریق ، ایمن سازی محل و  جستجو و نجات جهت یافتن محبوسین احتمالی آغاز گردید و هماهنگی لازم با جهت حضور سایر نیروهای امدادی موازی در محل به عمل آمد.

ایشان خاطر نشان کردند ، در اثر این حادثه ۴ نفر از شهروندان که دچار سوختگی و یا جراحت شده بودند توسط تیمهای اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شدند و نیروها پس از رفع کامل خطر محل را تحویل عوامل شهرداری ، انتظامی و امداد گاز نموده و به ایستگاه مراجعه نمودند.

وی در انتها افزود : علت دقیق حادثه توسط کارشناسان رسمی دادگستری بررسی و اعلام خواهد شد‌.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “انفجار گاز شهری در شهرک الهیه”*

code

قالب تفریحی