عکس ها و ویدئوهای شما

آتش به جان تولیدی کفش در شهرک صنعتی چهاردانگه افتاد

مجموعه: اخبار داخلی سازمان تعداد بازدید: 53
آتش به جان تولیدی کفش در شهرک صنعتی چهاردانگه افتاد

 

آتش به جان تولیدی کفش در شهرک صنعتی چهاردانگه افتاد

 

ساعت ۱۳:۵۰مورخ ۰۲ / ۱۲ / ۱۳۹۸ پیرو تماس مرکز پیام آتش نشانی چهاردانگه ، ستاد فرماندهی در جریان وقوع حریق گسترده در یک واحد تولیدی واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه قرار گرفت و بدون اتلاف زمان آتش نشانان ایستگاه های شماره ۴ و ۲  را به همراه تانکر پشتبان ایستگاه شماره ۶ ، خودروی پشتیبان تنفسی ایستگاه شماره ۱ و خودرو کمکی از ایستگاه چهاردانگه و یکدستگاه خودروی فوماتیک از ایستگاه ۱۲ آتش نشانی تهران را  به محل حریق اعزام کرد.

رضا حاتمی رئیس ایستگاه شماره ۴ در خصوص این حریق گفت : نیروهای ایستگاه در کمتر از ۲ دقیقه در محل حاضر و به علت حجم بالای مواد قابل اشتعال و اجرای نیم طبقه فلزی داخل سوله با حریق گسترده و پیچیده ای مراجه شدند بنابراین بلافاصه عملیات سرد کردن و مهار حریق آغاز گردید و با بکارگیری چندین رشته آبرسانی آتش نشانان موفق شدند از گسترش حریق به سوله های مجاور جلوگیری کنند در ادامه با کنترل شعله های سرکش آتش عملیات تهویه و جداسازی آغاز گردید و عملیات پس از گذشت بیش از ۴ ساعت با موفقیت خاتمه یافت.

وی خاطر نشان کرد : این حریق خسارت مالی فراوانی به جا گذاشت ولی با سرعت عمل آتش نشانان از سرایت آن به سایر واحدها جلوگیری به عمل آمد. وی در انتها افزود ؛ تعیین علت حریق توسط کارشناسان واحد بررسی علل حریق و حوادث سازمان در دست بررسی می باشد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آتش به جان تولیدی کفش در شهرک صنعتی چهاردانگه افتاد”*

code

قالب تفریحی